Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

doświadczenie1

Doświadczenie

Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania  implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant. Ukończyłem kursy specjalistyczne na całym świecie począwszy od lat ’80. Moje życie to ciągła nauka, wszystko by lepiej pomagać pacjentom. 

Przez lata zbudowałem zespół najlepszych specjalistów. Zaowocowało to ponad 12 tysiącami zadowolonych pacjentów i ponad 4000 wszczepionymi implantami.

Pozwala nam to na stosowanie niestandardowych rozwiązań kiedy warunki w jamie ustnej pacjenta wymagają wyjątkowych metod. Możemy wtedy wdrożyć nowoczesne technologie takie jak:
Lodi- specjalne wąskie implanty, które są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z częściowym lub pełnym bezzębiem, z utratą kości lub wąskim wyrostkiem, którzy z różnych przyczyn w tym finansowych nie mogą sobie pozwolić na standardowe implanty.
Zygoma - wyjątkowo długie implanty stosowane w przypadku niewielkiej ilości kości w górnej szczęce w odcinku bocznym. Zastosowanie tych implantów nie wymaga żadnych przeszczepów.
Nobel Clinician bardzo zaawansowana, trójwymiarowa diagnostyka oparta na tomografii komputerowej. Pozwala ona z niewyobrażalną do tej pory precyzją planować zabiegi i wyprodukować indywidualne szablony chirurgiczne - prowadnice do wszczepiania implantów. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo pacjenta poprzez dokładne umieszczenie implantów podczas zabiegu.
Projektowane i produkowane na zamówienie implanty i łączniki- wspólnie z firmą Nobel Biocare wychodzimy naprzeciw trudnym warunkom u pacjenta stosując niestandardowe rozwiązania. Możemy dopasować implant i łącznik idealnie do warunków w jamie ustnej pacjenta. Mamy wtedy pewność, że ząb jest „szyty” na miarę.
Duży wybór implantów.
Współpracujemy z kilkoma wiodącymi firmami implantologicznymi, dzięki czemu pacjent razem z doktorem Marciniakiem może dobrać takie, które będą odpowiadały jego sytuacji w jamie ustnej jak i finansom . Mamy do wyboru implanty ekonomiczne, na które można sobie pozwolić przy mniejszym budżecie jak i bardzo zaawansowane technologicznie, których jakość idzie w parze z ceną.

Kiedy okazuje się, że przed wszczepieniem implantów potrzebny jest dodatkowy zabieg  służymy Państwu swoją wiedzą , doświadczeniem i sprzętem. Uzupełnienie wielowymiarowych braków kostnych, podniesienie zatok, repozycja nerwu żuchwowego czy odbudowa kości w pionie nie jest wtedy problemem.

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Uwaga Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 19,11,2018 klinika Kordent została przeniesiona z ulicy Korotyńskiego 23 na  Ulicę Niedźwiedzia 10. Zapraszamy