Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

 

Witamy w Kordencie

Zapraszamy na naszą wizytówkę w Internecie, na strony portalu kordent.com.pl. Jesteśmy wyspecjalizowanymi gabinetami zajmującymi się trudnymi dyscyplinami jakimi są implantoprotetyka, chirurgia odtwórcza, nowoczesna endodoncja i protetyka. Zapewniamy specjalistów wysokiej klasy, jednych z najlepszych w kraju. Kształcimy się w kraju i za granicą, należymy do międzynarodowych stowarzyszeń naukowych. Kluczowe dla nas są implanty i endodoncja. To te dwie dziedziny pozwalają przywrócić pacjentowi uśmiech. Stosujemy implanty sytemu Nobel Biocare, Implanty Biomet 3i, oraz Implanty Neoss. Wszczepiony implant pozwala na odtworzenie dziąseł i zębów w sposób czasem nie osiągalny dla tradycyjnej protetyki. Zaawansowane techniki odtwarzania dziąseł i kości pozwalają umieścić implant w pozycji optymalnej do uzyskania pięknego efektu. Osoby chcące bliżej poznać implanty zapraszamy do słownika implantologicznego w dziale Co i dlaczego. Wyjaśniamy tam co to jest implant i większość pojęć związanych z implantoprotetyką. Zapraszamy też do innych działów słowniczka stomatologicznego.

Mile spędzonego czasu życzy Jarosław Marciniak i zespół Kordentu.

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Uwaga Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 19,11,2018 klinika Kordent została przeniesiona z ulicy Korotyńskiego 23 na  Ulicę Niedźwiedzia 10. Zapraszamy