Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Jarosław MarciniakSzanowni Państwo,

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa w imieniu całego zespołu do Stołecznego Centrum Implantologii KORDENT

Moje zawodowe marzenie? Spełnione, udało się nam stworzyć profesjonalne, specjalistyczne kliniki dbające o satysfakcję pacjentów. Jestem dumny, że mogę współpracować z profesionalistami o światowym poziomie, stanowiącymi trzon kadry naszych gabinetów.

Nasza praca zapewni Państwu gwarancję najwyższej jakości a jej efekty będą towarzyszyć Państwa uśmiechowi przez lata.

 Naszą wiedzę potwierdza prestiżowa przynależność do międzynarodowych towarzystw naukowych. Nieustająco dążąc do perfekcji podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach na całym świecie. Naszą specjalnością jest estetyczna rekonstrukcja uśmiechu w oparciu o Implantologię i Endodoncję. Pracujemy sześcioma systemami implantologicznymi co w połączeniu z ponad trzynastoletnim doświadczeniem daje nam miejsce wśród liderów implantologii. Nasza trzynastoletnie doświadczenie w implantoprotetyce i wpółpraca z firmą Nobel Biocare zaowocowała uhonorowaniem nas tytułem eksperta implantologii.

Nasza Misja:

Jesteśmy profesjonalnym, stomatologicznym zespołem angażującym się w pomoc Naszym pacjentom. Pomagamy Naszym pacjentom osiągnąć i utrzymać optymalne zdrowie jamy ustnej. Zawsze staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych Pacjentów, Będziemy zawsze traktować ich z uczciwością, szacunkiem zapewniając maksimum opieki. Nasz personel zobowiązuje się do kształcenia ustawicznego i dążenia do doskonałości. Poprzez realizację tej misji, będziemy poprawić życie nas i naszych pacjentów.

  TWÓJ UŚMIECH TWÓJ STYL ŻYCIA

Jarosław Marciniak

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Uwaga Zmiana adresu

Informujemy, że od dnia 19,11,2018 klinika Kordent została przeniesiona z ulicy Korotyńskiego 23 na  Ulicę Niedźwiedzia 10. Zapraszamy