Dlaczego warto zdecydować się na implant?

049Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

Czytaj więcej: Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dowiedz się więcej zadzwoń608 53 53 45

doświadczenie1

Doświadczenie

Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania  implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant. Ukończyłem kursy specjalistyczne na całym świecie począwszy od lat ’80. Moje życie to ciągła nauka, wszystko by lepiej pomagać pacjentom. 

Przez lata zbudowałem zespół najlepszych specjalistów. Zaowocowało to ponad 12 tysiącami zadowolonych pacjentów i ponad 4000 wszczepionymi implantami.

Pozwala nam to na stosowanie niestandardowych rozwiązań kiedy warunki w jamie ustnej pacjenta wymagają wyjątkowych metod. Możemy wtedy wdrożyć nowoczesne technologie takie jak:
Lodi- specjalne wąskie implanty, które są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z częściowym lub pełnym bezzębiem, z utratą kości lub wąskim wyrostkiem, którzy z różnych przyczyn w tym finansowych nie mogą sobie pozwolić na standardowe implanty.
Zygoma - wyjątkowo długie implanty stosowane w przypadku niewielkiej ilości kości w górnej szczęce w odcinku bocznym. Zastosowanie tych implantów nie wymaga żadnych przeszczepów.
Nobel Clinician bardzo zaawansowana, trójwymiarowa diagnostyka oparta na tomografii komputerowej. Pozwala ona z niewyobrażalną do tej pory precyzją planować zabiegi i wyprodukować indywidualne szablony chirurgiczne - prowadnice do wszczepiania implantów. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo pacjenta poprzez dokładne umieszczenie implantów podczas zabiegu.
Projektowane i produkowane na zamówienie implanty i łączniki- wspólnie z firmą Nobel Biocare wychodzimy naprzeciw trudnym warunkom u pacjenta stosując niestandardowe rozwiązania. Możemy dopasować implant i łącznik idealnie do warunków w jamie ustnej pacjenta. Mamy wtedy pewność, że ząb jest „szyty” na miarę.
Duży wybór implantów.
Współpracujemy z kilkoma wiodącymi firmami implantologicznymi, dzięki czemu pacjent razem z doktorem Marciniakiem może dobrać takie, które będą odpowiadały jego sytuacji w jamie ustnej jak i finansom . Mamy do wyboru implanty ekonomiczne, na które można sobie pozwolić przy mniejszym budżecie jak i bardzo zaawansowane technologicznie, których jakość idzie w parze z ceną.

Kiedy okazuje się, że przed wszczepieniem implantów potrzebny jest dodatkowy zabieg  służymy Państwu swoją wiedzą , doświadczeniem i sprzętem. Uzupełnienie wielowymiarowych braków kostnych, podniesienie zatok, repozycja nerwu żuchwowego czy odbudowa kości w pionie nie jest wtedy problemem.

Dowiedz się więcej zadzwoń608 53 53 45

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Dożywotnia gwarancja na implanty

nobel garancija 1 large

Protetyka Procera 5 lat gwarancji

All-on-4 zęby w jeden dzień