Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Michał - Warszawa:
Witam w Warszawie polecam gabinety stomatologiczne KORDENT. Leczyłem tam zęby i szczerze polecam.www.kordent.com.pl. Miła i profesjonalna obsługa, nowoczesne gabinety i miłe asystentki .
Polecam

Bożenka:
Pierwszy raz korzystałam z usług J.Marcinika jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu oraz dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć o każdym kroku w wykonywanym zabiegu. Dzięki temu zyskali kolejnego pacjenta na przyszłe lata Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia

Ceny: Przeciętne

Weronik:
Dzisiaj miałam zdejmowany aparat i stwierdzam, że opłaciło się go tyle czasu nosić, moje zęby są wreszcie białe i proste, przez cały okres leczenia mogłam liczyć na wsparcie i radę stomatologów. Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne

Adam:
Nie wiem jak inni dentyści z Kordent, ale doktor Marciniak jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne

Jola Wydra:
Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, na samą myśl o borowaniu przechodzą mnie ciarki, dlatego chciałabym podziękować Pani stomatolog, która wykazała się dużą cierpliwością i delikatnością. Polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne

Kalina:
W Kordencie miałam zabieg wstawiania implantu, stomatolog był bardzo delikatny widać, że ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Co najważniejsze obyło się bez powikłań, przytłaczał mnie tylko ogrom gabinetu, wolę mniejsze.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne

Adam56:
Ponawiam swój wpis, bo coś chyba mi się nie zapisało.
Polecam, bo jestem zadowolony, nie za drogo a fachowo.
Nie dałem maksymalnej oceny, bo przełożono mi zabieg i musiałem przełożyć swój urlop o jeden dzień, podobno dla mojego dobra.
Ale z całości jestem zadowolony (jestem w trakcie całego procesu implantowania) i oby tak dalej.


Annna:
Prawie każdy boi się dentysty, ale wystarczy trafić na odpowiedniego specjalistę, czyli Dentysta nie taki straszny jak go malują :D a ta klinika jest super, polecam

Olka:
Pozazdrościłam przyjaciółce pięknego uśmiechu, więc wybrałam się do Kordentu na wybielanie zębów, pani stomatolog bardzo sympatyczna, a efekt rewelacyjny mogę poszczycić się teraz hollywoodzkim uśmiechem

Sunnyday:
Wyleczyłam tam wszystkie zęby. Jakośc - bardzo wysoka, obsługa - super, ceny - wyższa klasa średnia (jak na realia warszawskie). Ale warto.

Janina W.:
Dr. Marciniak wszczepiał mi trzy implanty, wszystko odbyło się bez problemów. Jesem bardzo zadowolona z rezultatów. Janina W.

/Doświadczenie
Jestem właścicielem klinik Kordent. Nazywam się Marciniak, Jarek Marciniak. Swoją samodzielną pracę kliniczną z pacjentami rozpocząłem w 1994 od pracy na Akademii Medycznej i Kliniki Rządowej. Początek mojego zafascynowania implantami przypada na rok 1999 wtedy wszczepiłem swój pierwszy implant.
/Bezpieczeństwo
Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaawansowany system mycia, czyszczenie i sterylizacji narzędzi. Są one moczone w silnych środkach dezynfekujących, następnie myte w wysokiej jakości myjce ultradźwiękowej, potem trafiają do myjni-dezynfekatora Getinge ( używanej na szpitalnych blokach operacyjnych ) i wreszcie po zapakowaniu w hermetyczne rękawy foliowe trafiają do nowoczesnego autoklawu próżniowego najwyższej klasy B.
/Mediraty
Mediraty Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. Współpracujemy z systemem Medi raty by dać szansę naszym Pacjentom szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.
Co o nas myślą nasi pacjenci
Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.
Julianna F Zielonka

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.