-Kto może poddać się zabiegowi wybielania Beyond Polus?

-Beyond Polus daje fabtastyczne rezultaty wybielania u kazdego pacjenta. Zabieg jest najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami spowodowanymi spozywaniem kolorowego jedzenia i picia oraz paleniem papierosób.

Zabieg jest równie skuteczny dla zębów z przebarwieniami tetracyklinowymi( spowodowane przyjmowaniem antybityków), fluorozowymi oraz spowodowanymi wiekiem pacjenta.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z innowacyjną technologią BEYOND POLUS dostępną w Gabinetach Kordent szczególnie że teraz mamy bardzo atrakcyjne promocje cenowe.

Innowacyjna technologia LightBridge jest to polaczenie światła halogenowego ze światłem diodowym, czego rezultatem jest wytworzenie intensywnego światła które dzięki ponad 150000 światłowodów oraz zastosowaniu specjalistycznych filtrów optycznych, likwidują wszelkie szkodliwe ciepło oraz promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe. Ta innowacyjna i najskuteczniejszą technologia światła połączone są ze sobą specjalną formuła żelu wybielającego Beyond przywróci biel Twoim zębom już w 30 minut.

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Dożywotnia gwarancja na implanty