podklad9

 

Ponieważ to nas wyróżnia:
DOŚWIADCZENIE
Właściciel Kordentu dr Jarek Marciniak ma za sobą 16 lat pracy klinicznej z implantami, ponad 2000 wszczepionych implantów, kursy specjalistyczne na całym świecie począwszy od lat ’80. Nieustannie się dokształca, współpracuje z najlepszymi specjalistami i dzięki temu ma setki zadowolonych pacjentów.
NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA
Kiedy warunki w jamie ustnej pacjenta wymagają wyjątkowych metod możemy liczyć na nowoczesne technologie takie jak:
Lodi- specjalne wąskie implanty, które są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z częściowym lub pełnym bezzębiem, z utratą kości lub wąskim wyrostkiem, którzy z różnych przyczyn w tym finansowych nie mogą sobie pozwolić na standardowe implanty.
Zygoma-wyjątkowo długie implanty stosowane w przypadku niewielkiej ilości kości w górnej szczęce w odcinku bocznym. Zastosowanie tych implantów nie wymaga żadnych przeszczepów.
Nobel Clinition- bardzo zaawansowana diagnostyka tomografią komputerową, która z niewyobrażalną do tej pory precyzją pozwala planować zabiegi. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo pacjenta poprzez dokładne planowanie zabiegu.
DUŻY WYBÓR IMPLANTÓW
Współpracujemy z kilkoma wiodącymi firmami implantologicznymi, dzięki czemu pacjent może z pomocą lekarza dobrać takie, które będą odpowiadały jego sytuacji w jamie ustnej jak i finansom . Mamy do wyboru implanty ekonomiczne, na które można sobie pozwolić przy mniejszym budżecie jak i bardzo zaawansowane technologicznie, których jakość idzie w parze z ceną.
DIAGNOSTYKA
Na miejscu posiadamy sprzęt potrzebny do pełnej diagnostyki i planowania leczenia. Tomograf komputerowy, pantomogram, cefalometria, rentgen są do Państwa dyspozycji. Mamy możliwość wykonania testów genetycznych PET, które pomagają wykryć bakterie w jamie ustnej z dużą precyzją co jest konieczne w celowanym leczeniu. Ze względu na liczne podróże pacjentów zdarzają się zakażenia bakteriami nie charakterystycznymi dla Polski, odpornymi na antybiotyki standardowo podawanymi podczas zabiegów.

ZABIEGI OKOŁOIMPANTACYJNE
Kiedy okazuje się, że przed wszczepieniem implantów potrzebny jest dodatkowy zabieg dr Marciniak służy Państwu swoją wiedzą , doświadczeniem i sprzętem. Uzupełnienie braków kostnych, podniesienie zatok, repozycja nerwu żuchwowego czy odbudowa kości w pionie nie jest wtedy problemem.
OPIEKA ANASTEZJOLOGA
Kiedy pacjent nie jest w stanie przezwyciężyć strachu przed zabiegami chirurgicznymi i często jest to powodem odroczenia decyzji o naprawie uzębienia , możemy zaprosić do współpracy zaprzyjaźnionego anastezjologa. Pacjent w znieczuleniu miejscowym i w pół śnie czyli tzw. sedacji bezstresowo przechodzi wszystkie zabiegi. Mniej inwazyjną metodą na nie pamiętanie przebiegu zabiegu jest podanie leku, który ma podobne działanie do sedacji, natomiast nie na każdego działa tak samo.
RATY
Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie MediRaty jest możliwe finansowanie leczenia nisko oprocentowaną pożyczką.

Ekspert radzi

1. Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia implantu można wrócić do pracy?

Po jakim czasie od zabiegu wszczepienia
implantu można wrócić do pracy?

Po zabiegu, podczas którego wszczepiamy jeden
implant pacjent już następnego dnia może udać się do pracy. Istnieje jednak
prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku po zabiegowego. Po zabiegu z kilkoma
wszczepami może wystąpić kilkudniowy obrzęk i wtedy potrzebne jest zwolnienie z
pracy na kilka dni.

Wiadomości

Kolejny mikroskop

W styczniu tego roku dokupiliśmy także drugi, precyzyjny mikroskop stomatologiczny firmy Alltion. W połączeniu z nowoczesnymi mikrosilnikami endodontycznym, endometrami, systemami do wypełnień kanałów gutaperką na gorąco, oraz diagnostyką tomografem komputerowym dają niespotykane możliwości leczenia kanałowego. W połączniu z umiejętnościami dr Rodak i dr Marczak stawiają nasz gabinet w pozycji lidera w naszym rejonie.

Dożywotnia gwarancja na implanty