LightWalker - LASERY STOMATOLOGICZNE DO ZABIEGÓW NA TKANKACH TWARDYCH I MIĘKKICH

LightWalker - Rewolucja w stomatologii

Lasery LightWalker zmieniają jakość pracy w praktyce dentystycznej dzięki zastosowaniu dwóch najlepszych długości fali Er:YAG i Nd:YAG.

Wiadomo, że różne procedury stomatologiczne wymagają zastosowania różnych długości fali laserowych. Długość fali laserowej odgrywa istotną rolę, ponieważ określone tkanki organizmu wchodzą w różne interakcje w zależności od źródła promieniowania. Dzięki możliwości wyboru dwóch uzupełniających się (pod względem ich wpływu na tkanki) długości fal laserowych LightWalker staje się nieomalże laserem uniwersalnym.

PLATFORMA LASEROWA DO ZABIEGÓWNA TKANKACH TWARDYCH I MIĘKKICH FOTONA LIGHTWALKER AT-SRewolucja w stomatologiiLaser LightWalker AT-S należy do najnowszej generacji laserowych systemów dentystycznych. Połączenie dwóch wiodących na świecie laserów w jednym urządzeniu daje niezrównane korzyści w stomatologii.

Pierwszy z laserów to laser Er:YAG, cechujący się największą prędkością borowania w tkance twardej.

Drugi system to laser Nd:YAG, pozwalający na precyzyjne zabiegi w obrębie tkanek miękkich.

Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania tego lasera w endodoncji, chirurgii oraz zabiegach medycyny estetycznej.

Obydwa lasery zawierają w sobie zastrzeżoną przez firmę Fotona technologię zmiennego kwadratowego impulsu QSP, pozwalającą na uzyskanie większej skuteczności w ściśle zdefiniowanych impulsach lasera (pięć różnych czasów trwania impulsu).