Tomograf Komuterowy Vatech PaXi-3D Green

Tomograf Komuterowy Vatech PaXi-3D Green

Tomograf stomatologiczny o zredukowanej dawce promieniowania i najwyższej rozdzielczości na rynku wprowadzony na rynek w 2014 roku. Wysoko zaawansowane zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne i tomografię 3D.

Uzyskane obrazy są stosowane w diagnostyce i leczeniu stomatologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem endodoncji, periodontologii, ortodoncji, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz wszczepiania implantów.
Obrazowanie 3D umożliwia uzyskanie precyzyjnej wizualizacji struktur i patologii zębowych w realnej prezentacji przestrzennej. PaXi-3D Green to obecnie najnowocześniejszy aparat 3 w 1 o najkrótszym czasie skanowania i niepowtarzalnej jakości obrazów w rozdzielczości Ultra HD.
Całkowity czas badania 3D nie przekracza 6 sekund, badanie cefalometryczne to 0,9 sekundy dla systemu OneShot lub 3,9
dla systemu skanowanego. Minimalizuje to możliwość poruszenia się pacjenta w czasie badania.
Zastosowanie najnowszych sensorów o rozdzielczości 49 μm oraz najkrótszy czas skanowania daje nieosiągalną dotąd, najniższą dawkę promieniowania.
System MAGIC PAN dostarcza wysoce zaawansowanych zdjęć panoramicznych, ostrych w każdej z sekcji niezależnie od ustawień pacjenta.
Dopełnieniem systemu jest oprogramowanie dające lekarzowi pełną nawigację zeskanowanych obszarów anatomicznych. Zastosowane narzędzia diagnostyczne w łatwy i precyzyjny sposób dostarczają potrzebnych informacji co oszczędza jego czas i gwarantuje satysfakcję pacjenta.Pierwszy aparat pantomograficzny z funkcją CBCT z najniższą dawką i najwyższą czułością sensora na rynku, to między innymi:
  • Całkowity czas skanowania 3D - tylko 5,9 sek
  • Najwyższa jakość obrazu jest zachowana dzięki eliminacji możliwości poruszenia się pacjenta w czasie skanowania