RODZAJ ZABIEGU Cena PLN

Okresowe badanie stomatologiczne

Jest to przegląd stomatologiczny, czyli badanie stanu uzębienia. Zalecamy wykonywanie takiego przeglądu co pół roku, aby możliwie wcześnie wykryć wszelkie zmiany chorobowe i podjąć leczenie.

80
Znieczulenie do zabiegu 70

Znieczulenie do zabiegu wondem

Wand jest sterowanym komputerowo systemem do podawania znieczuleń miejscowych. Urządzenie dobiera odpowiednie ciśnienie oraz ilość znieczulenia, a następnie stopniowo je dawkuje, co pozwala na jego bezbolesną aplikację. Taka metoda znieczulania jest znacznie bardziej przyjazna pacjentowi.

80
Znieczulenie przewodowe 80

Znieczulenie powierzchniowe

Nałożenie na powierzchnię śluzówki żelu znieczulającego.

30
Konsultacja lekarska, ustalenie kosztów leczenia  200

Wizyta adaptacyjna

Jest to wizyta mająca na celu oswojenie dziecka z gabinetem stomatologicznym. Podczas wizyty lekarz pokazuje dziecku urządzenia, którymi pracuje. Bawimy się dmuchawką, jeździmy fotelem w górę i w dół. Na koniec lekarz wykonuje przegląd uzębienia dziecka i przedstawia jego stan oraz ewentualne zalecenia opiekunowi.

120

Wymaz z posiewem

Badanie, które wykonujemy w celu stwierdzenia obecności drobnoustrojów chorobotwórczych.

550

Badanie histopatologiczne

Pobieramy materiał ze zmian chorobowych np. torbieli a następnie odsyłamy go do laboratorium, aby stwierdzić, jakiego rodzaju są to zmiany oraz czy są one złośliwe.

390
Kaucja 110
Dopłata do trudnego pacjenta 50%
Wymaz genetyczny pełen 1000

Wymaz genetyczny PET

Jest to badanie wykrywające obecność patogenów wywołujących chorobę przyzębia (paradontozę). Higienistka stomatologiczna pobierze próbki z kieszonek dziąsłowych pacjenta, które zostaną odesłane do laboratorium. Jeśli test wykaże obecność bakterii chorobotwórczych, lekarz stomatolog przedstawi Państwu dostępne możliwości leczenia.

660

 

Narkoza

 
Sedacja pierwsza godzina 1100
Każda kolejna do uzgodnienia z anastezjologiem 700

 

Rentgen

 
Zdjęcie zębowe 50
Pantomogram 120
Telerentgenogram 120
Zdjęcie zatok obocznych nosa 120
Zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych 120
Tomografia całość 500
Tomografia jednego zęba 110
Tomografia szczęka/żuchwa 300
Tomografia ćwiartka 170

Stomatologia zachowawcza ceny

Cena PLN

Wypełnienie kompozytowe (zęby stałe, zęby mleczne)

Usunięcie próchnicy zęba oraz wypełnienie powstałego ubytku materiałem kompozytowym.

210-350
Odbudowa zęba kompozytem 450-550
Odbudowa zeba Enamel 600-700

Estetyczna odbudowa zęba, licowanie kompozytem, zmiana kształtu zęba

Zabieg poprawienia estetyki zęba. Daje możliwość odbudowania niewielkich uszkodzeń, zlikwidowania zbyt dużych, nieestetycznych przerw między zębami czy przebarwień. Wymaga jedynie niewielkiej preparacji zęba, czyli zmniejszenia jego powierzchni, aby po wykonaniu odbudowy ząb wciąż wyglądał naturalnie.

900
Opatrunek (fleczer) 100
Opatrunek biologiczny - tlenek cynku 120
Opatrunek twardy glasjomer 160

Leczenie nadwrażliwości zębiny (jeden ząb)

Zwiększona wrażliwość zębiny objawia się reakcją bólową na zimno, ciepło, pojawia się przy szczotkowaniu zębów, czy spożywaniu słodkich pokarmów. Najczęściej spowodowana jest odsłonięciem kanalików zębinowych. W czasie wizyty lekarz zastosuje preparat zamykający te kanaliki lub wypełni ubytki w szkliwie materiałem kompozytowym.

90

Fluoryzacja

Celem zabiegu jest zapobieganie powstawaniu próchnicy oraz poprawa jakości szkliwa zębów. Higienistka stomatologiczna nałoży na zęby lakier lub piankę o wysokim stężeniu fluoru. Przed zabiegiem fluoryzacji zęby muszą być dokładnie wyczyszczone z wszelkich osadów, dlatego też najkorzystniejszym dla Pacjenta jest wykonanie całego pakietu higienizacji, w którego skład prócz fluoryzacji wchodzi też usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie i polerowanie zębów.

140

Lakowanie (jeden ząb)

Zabezpieczenie nierównych, porowatych powierzchni zęba specjalnym lakierem. Dzięki temu w bruzdach zęba nie gromadzi się płytka nazębna, co zapobiega powstawaniu próchnicy.

70

Lapisowanie (pokrywanie zębów mlecznych związkami srebra - 4 zabiegi)

Pokrycie zębów mlecznych związkami srebra, które hamują rozwój próchnicy.

160

Wybielanie zęba martwego (każda wizyta)

Ząb martwy ciemnieje od środka, dlatego też wymaga umieszczenia preparatu wybielającego w jego wnętrzu. Lekarz stomatolog otwiera ząb, zabezpiecza przeleczone kanały odpowiednim materiałem, a następnie aplikuje preparat wybielający i zamyka ząb tymczasowym opatrunkiem. Preparat jest wymieniany aż do uzyskania pożądanego efektu, po czym ząb wypełniany jest materiałem kompozytowym.

110

Wybielanie zębów domowe

Wybielanie za pomocą nakładek, które przygotowane zostaną specjalnie dla Państwa w pracowni protetycznej. W zestawie z nakładkami otrzymują Państwo trzy strzykawki preparatu do wybielania oraz instruktaż higienistki stomatologicznej, z wyjaśnieniem jak prawidłowo przeprowadzić zabieg w domowym zaciszu, biorąc pod uwagę to, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. 

1100
Wybielanie zębów w gabinecie lampą (trzy zabiegi) 1600
Uzupełnienie do wybielania domowego (dwie strzykawki) 300

Szyna wybielająca

W czasie wizyty pobierane są wyciski, na podstawie których pracownia protetyczna przygotuje indywidualną szynę do wybielania zębów.

550
Biżuteria nazębna (złoto) 600
Biżuteria nazębna Swarowski 220

Zniesienie nawisów 2-3 zębów

Nawis to wypełnienie wykonane na powierzchni stycznej zęba, ale odstające poza jego kontur. Wypełnienie takie haczy podczas nitkowania zębów, a w jego miejscu gromadzi się jedzenie i bakterie, co skutkuje odczuwaniem bólu, powstawaniem próchnicy i zapaleniami dziąseł. Lekarz likwiduje nawisy wyrównując wypełnienie tak, aby gładko przechodziło w dalsze tkanki zęba.

110

Implantologia ceny

Cena PLN
Wszczepienie implantu  

Konsultacja implantologiczna

Jest to wizyta, podczas której Lekarz implantolog bada stan jamy ustnej pacjenta. Wykonuje potrzebne zdjęcia radiologiczne, a następnie po uzgodnieniu z pacjentem jego oczekiwań, co do funkcjonalności i estetyki nowego uzębienia, przedstawia wszystkie możliwe rozwiązania, jakie można zaproponować w jego przypadku. Po konsultacji implantologicznej, nasz opiekun pacjenta przygotuje dla Państwa indywidualny plan leczenia, przedstawiający dostępne rozwiązania wraz z kosztorysem.

200

Implant Zygome Nobel Biocare

Wprowadzenie implantu Zygoma. Jest to rozwiązanie, stosowane w przypadku rozległego zaniku kości w odcinku bocznym szczęki. Nie wymaga ono odbudowywania kości, przez co całkowity czas leczenia jest znacznie krótszy. 

15500

Implanty ekonomiczne(Alpha bio, Adin, SGS, Dental Solution)

Wprowadzenie implantu, czyli tytanowej śrubki zastępującej korzeń zęba.

2900

Implanty optymalne (Nobel Active,Nobel Replace,Nobel Paralel)

Wprowadzenie najwyższej jakości implantu, tytanowej śrubki, która zastępuje korzeń zęba.

3900

Miniimplanty

Wprowadzenie implantu mniejszego niż tradycyjny. Stosowane w przypadku, kiedy warunki kostne pacjenta nie pozwalają na wykorzystanie implantów standardowej wielkości.

1400

Implant ortodontyczny podniebienny

Umieszczenie implantu w kości. Stosowany w celu cofnięcia zachodzących na siebie zębów przednich lub wyrównania zębów trzonowych.

3300

Implant ortodontyczny

Umieszczenie implantu w kości. Wykorzystywany jest przy leczeniu ortodontycznym, pozwala na precyzyjne przesunięcie zębów. Po zakończeniu leczenia implant jest usuwany.

700

System LODI Locator 3i (2 implanty i proteza) dół

Wprowadzenie implantu węższego niż tradycyjny. Wąski implant daje możliwość wykorzystania go u pacjentów z całkowitym bezzębiem, przy znacznym zaniku kości lub wąskim wyrostku zębodołowym. Rozwiązanie to zakłada wprowadzenie dwóch implantów w kość żuchwy, a następnie zamocowanie na nich specjalnych zatrzasków oraz protezy. Dzięki zastosowaniu zatrzasków, pacjent ma możliwość samodzielnego wyjęcia i włożenia protezy ‘na kliknięcie’.

W przypadku szczęki, wprowadzamy cztery implanty.

5500
( 4 implanty i proteza) góra 9000
Analiza zwarcia łukiem twarzowym z deprogramacją 550
Założenie łącznika  

Indywidualny

Założenie łącznika indywidualnego i korony protetycznej, czyli elementu łączącego implant z nową, przygotowaną w pracowni koroną, imitującą naturalny ząb.

2100

Locator

Założenie łącznika w formie czapeczki. Stosowany jest w rozwiązaniach z protezami wyjmowanymi. Zapewnia bardzo wysoką stabilność protezy, a co za tym idzie komfort pacjenta podczas jej użytkowania.

1800
Łącznik kulowy over denture 1800
Łącznik do belki 1800

Belka Doldera

Przygotowanie i zamocowanie belki. Belka stanowi filar, na którym mamy możliwość zakotwiczyć protezę wyjmowaną. Jest ona mocowana do uprzednio wszczepionych, już zintegrowanych z kością implantów.

3300
Proteza na belce 2200
Wymiana czapki od interlocka 1 szt.- poza zestawem 220

Korony zintegrowane

Przygotowanie i zamocowanie uzupełnienia protetycznego, jakim jest korona scalona z łącznikiem. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo estetyczne, gładkie przejście korony w łącznik oraz jej całkowitą szczelność.

4100
Mosty  
na AuPd 1 ząb 2100
Most brenemark implant bridge 1 punkt  
Licowany akrylem 1800
Licowany kompozytem 2200
Licowany porcelaną 2400
Szablon i diagnostyka Nobel Clinitian / Szablon i diagnostyka  SimPlant 4000
Usunięcie implantu wszczepionego w innym gabinecie 1100
Odsłonięcie implantu wszczepionego w innym gabinecie 550
Przygotowanie wyrostka osteotomami/ rozszczep wyrostka 1100
Zastosowanie membrany resorbowalnej 1700
Zastosowanie membrany nieresorbowalnej 3900
Pobranie materiału kostnego 550
Metoda PRP, PRF 1100
Podniesienie dna zatoki otwarte 5500
Podniesienie dna zatoki zamknięte 2800
Implant czasowy 450
Korona czasowa z poziomu implantu 450
Korona czasowa z poziomu łącznika 220
Łącznik czasowy 550
Zastosowanie preparatu z czynnikami wzrostu kości 2800
Zastosowanie płytek do osteosyntezy 1100
Zastosowanie RING Graffu autogennego 2200
Odbudowa kości przy pomocy indywidualnych przeszczepów 5500
Zastosowanie Rind Guaffu z kości z banku kosci 2200
Zastosowanie Ring Guaffu z kosci wolowej 2800
Przeszcep kości z talerza biodrowego 4500
Rozszepienie wyrostka z piezo 1700
Repozycja nerwu żuchwowego 9000
Szablon chirurgiczny 2200

Masywna odbudowa w odcinku bocznym żuchwy z mem. wzm. tytanem

10000

Protetyka stomatologiczna ceny

Cena PLN
Proteza osiadająca, całkowita 1700      
Proteza osiadająca do 6 zębów: 900      
Proteza szkieletowa 2200      
Mikroptoteza 1 ząb 350      
Proteza natychmiastowa 1400      
Dopłata za siatkę wzmacniającą 220      
Dopłata za łuk lany 220      
Zacementowanie pogwarancyjne 110      
Dopłata za płytę laną 350      
Naprawa protezy 150      
Dopłata za szkielet wzmacniający 450      
  Na stali Na złocie    
Wkład koronowo- korzeniowy - 1 korzeń 450 800    
Wkład koronowo- korzeniowy - 2 korzenie 500 950    
Wkład koronowo- korzeniowy - 3 korzenie 550 1100    
Wkład over denture - cena wkładu jak wyżej + cena zatrzasku        
Wkład kompozytowy wzmocniony włóknem szklanym 600      
Korona tymczasowa 220      
Endokorona kompozytowa 1000      

Korona porcelanowa

Przygotowanie nowej korony zęba, której wewnętrzna część jest wykonana ze stali lub złota, natomiast z zewnątrz korona pokryta jest porcelaną. To rozwiązanie nie jest tak estetyczne, jak korona pełnoceramiczna. Wydaje się bardziej matowe, a z czasem, przy granicy korony z dziąsłem może pojawić się ciemna obwódka.

1400 2000    

Korona pełnoceramiczna

Przygotowanie nowej korony zęba w pracowni protetycznej. Materiał, z którego jest wykonana zapewnia największą estetykę, ząb wygląda bardzo naturalnie, jest nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta.

2200      
Korona teleskopowa - dwa elementy 2x1400 2x2100    
Licówka kompozytowa 900      
Licówka porcelanowa 1700-2100      
Dobór koloru w laboratorium prot., indywidualna charakteryzacja korony 450      
Wkład k/k czasowy 220      
Wkład, nakład kompozytowy 1000      
Wkład, nakład porcelanowy 2100      
Wkład, nakład złoty 2000      
Belka Doldera (do protez Over denture) 2200-3300      
Zatrzask, zasuwa, zamek 900 2000    
Podścielenie płyty protezy 330      
Rygiel 1400 2700    
  Na stali Na złocie Pełna ceramika kompozyt
Most adhezyjny porcelanowy ( 1 ząb) 2x1100 2x2000 2x2100 2x800
Rozcięcie i zdjęcie korony 220      
Nakładki wampirze 550      
Most czasowy - 1 punkt 220      
Zatrzask do belki 1400      
Zdjęcie mostu 450      
Zacementowanie korony (z innego gabinetu) 110      
Korona czasowa na implancie 220      
Most czasowy na implancie - 1 punkt 220      
Proteza czasowa (implanty) 3300      
Most czasowy 12-punktowy na implantach 5000      
Brenemark Implant Bridge 38500      
Modele diagnostyczne 110      
Korona na implancie - System Alpha Bio, Sterngold 1400      
Wymiana matrycy 120 czapeczka120    
Proteza over dentur 3100      
Rebazacja 450      
Waksap 110 za 1 punkt      
Analiza zwarcia łukiem twarzowym z deprogramacją 550      
Analiza zwarcia deprogramatorem 500      
Korekta dysfunkcyjnych kontaktów 450      
Kontrola deprogramatora 60      

Chirurgia stomatologiczna ceny

Cena PLN
Usunięcie zęba ósmego 400
Usunięcie korzeni zęba jednokorzeniowego 280
Usunięcie korzeni zęba wielokorzeniowego 330
Usunięcie zeba z wyłuszczeniem torbieli 600

Dłutowanie zęba 

To metoda chirurgicznego usunięcia zęba. Stosowana jest najczęściej, kiedy mamy do czynienia z zębem zatrzymanym w kości, lub kiedy korzenie zęba są zakrzywione i lekarz nie jest w stanie usunąć go w tradycyjny sposób.

800
Usunięcie zęba rozpoczetego w innym gabinecie 350
Resekcja wierzchołka korzenia 450
Resekcja wierzchołka korzenia + MTA 900
Plastyka wyrostka zębodołowego (jedna połowa łuku zębowego) 450
Podcięcie wędzidełka 220
Podcięcie wędzidełka laserem 450
Odsłonięcie zęba z założeniem pętli 170
Wycięcie zmian laserem (mięśniak, brodawczak) 250
Wycięcie kieszonki patologicznej laserem 350
Plastyka połączenia ustno-zatokowego 450
Chirurgiczne zaopatrzenie rany poekstrakcyjnej z szyciem 110
Wyłuszczenie torbieli zastoinowej 220
Pobranie wycinka do badania histopatologicznego + badanie 450
Unieruchomienie lub repozycja zęba 170
Wyłuszczenie torbieli 450
Nacięcie ropnia 300
Płukanie, wymiana sączka,
zdjęcie szwów po ekstrakcji w innym gabinecie
60
Opatrunek poekstrakcyjny 60
Leczenie suchego zębodołu (każda wizyta) 110
Chirurgiczne wydłużenie korony klinicznej zęba 800
Przeszczep płata pełnej grubości (zaopatrzenie poekstrakcyjne) 450
Hemisekcja i radektomia 220

Dr Smile ceny

Cena PLN

Plan leczenia 

Korekcyjne, przezroczyste nakładki ortodontyczne. Przygotowanie planu leczenia nakładkami ortodontycznymi polega na wykonaniu przez lekarza stomatologa skanu zębów pacjenta specjalnym skanerem. Skan zostanie odesłany do pracowni, która przygotuje indywidualny zestaw nakładek. Przed podjęciem leczenia zostaną Państwo poinformowani o jego planowanym czasie i wymaganej wielkości zestawu. Przedstawimy też wizualizację efektów leczenia. 

200
Plan leczenia jako część leczenia  0
Mały zestaw nakładek 6000
Średni zestaw nakładek 8000
Duży zestaw nakładek 10000

Endodoncja ceny

Cena PLN

Leczenie endodontyczne pod mikroskopem (każdy kanał)

Przeprowadzane jest w przypadku zapalenia miazgi zęba, kiedy próchnica sięga bardzo głęboko, ale też przy martwicy miazgi, czy złamaniu zęba. Polega ono na usunięciu zainfekowanej miazgi z komory oraz kanałów zęba, wielokrotnym zdezynfekowaniu ich oraz wypełnieniu odpowiednim materiałem. W naszym gabinecie leczenie wykonywane jest zawsze z użyciem mikroskopu, ponieważ tylko wtedy lekarz jest w stanie dostrzec dokładnie wnętrze kanałów, precyzyjnie je opracować, a następnie wypełnić. 

500
Leczenie endodontyczne trudne (każdy kanał) pod mikroskopem 700
Usunięcie wkładu z kanału (jako część leczenia endodontycznego) 500
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału
(jako część leczenia endodontycznego)
550
Usunięcie wkładu lub złamanego narzędzia (jako samodzielny zabieg) 650
Odbudowa do leczenia endodontycznego 200
Zamknięcie perforacji cementem MTA 500
Usunięcie zębiniaka 400

Chirurgia periodontologiczna ceny

Cena PLN

Operacja płatowa

Jest to leczenie zaawansowanej paradontozy. W przypadku, kiedy zniszczenia tkanki kostnej przyzębia są duże, lekarz oprócz odsłonięcia i oczyszczenia korzeni zębów wprowadza też materiały kościotwórcze. Dzięki nim zniszczona kość regeneruje się a zęby odzyskują osłonę i podparcie.

450

Kiretaż otwarty 1 ząb

Zabieg wykonywany przy bardzo głębokich kieszonkach dziąsłowych. Lekarz nacina i odsuwa dziąsło, aby odsłonić korzeń zęba. Następnie oczyszcza go z kamienia i tkanki zapalnej a rozcięte dziąsło zszywa.

350

Kosmetyczne wydłużanie koron

Zabieg wykonywany, kiedy dziąsło w zbyt dużym stopniu nachodzi na koronę zęba, co tworzy nieestetyczny efekt. Lekarz usuwa przerost dziąsła, odsłaniając szyjkę zęba, dzięki czemu korona wydaje się być dłuższa i bardziej estetyczna.

800

Gingiwektomia (wycięcie dziąsła) 1 ząb

Jest to plastyka dziąsła. Lekarz usuwa fragment dziąsła, aby spłycić kieszonkę dziąsłową lub gdy za bardzo nachodzi ono na koronę zęba.

220
Przeszczepienie płata podśluzówkowego 700

Zastosowanie membrany MUCODERM

Rozwiązanie stosowane przy pokrywaniu recesji. Jest alternatywą dla przeszczepu z tkanki własnej pacjenta. Lekarz nacina dziąsło i odsłania korzenie zębów, po czym nanosi na nie membranę, a następnie zakrywa ją odchylonym wcześniej dziąsłem i zszywa. Z czasem membrana przemodelowuje się w tkankę własną pacjenta.

2800
Polerowanie korzenia 220
Ablacja kieszonek laserem 170
Usunięcie ziarniny z kieszonek laserem 170

Pokrycie recesji (1 ząb)

Pokrycie odsłoniętej powierzchni korzenia zęba tkanką pobraną z podniebienia pacjenta.

550

Periodontologia ceny

Cena PLN
Instruktaż higieny 110

Pakiet higienizacji

Usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja. Zalecamy wykonywanie tego zabiegu przynajmniej raz na pół roku, w celu utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej.

350
Piaskowanie zębów + polerowanie 190

Płukanie kieszonki dziąsłowej + lek

Kieszeń dziąsłowa to przerwa powstała między brzegiem dziąsła a zębem. Gromadzą się w niej osady i kamień, co powoduje powstawanie stanu zapalnego. W czasie wizyty higienistka stomatologiczna dokładnie oczyści to miejsce oraz zaaplikuje środek łagodzący ból.

150

Kiertaż zamknięty (3-4 zęby)

Zabieg, którego celem jest oczyszczenie kieszonek dziąsłowych z osadów i kamienia. Wykonuje go higienistka stomatologiczna. Odsłania korzeń zęba, na którym zgromadził się kamień a następnie usuwa go za pomocą specjalnego narzędzia.

300
Szynowanie zębów 400

Szyna relaksacyjna (NTI, twarda)

Jest to rozwiązanie stosowane, kiedy pacjent ma skłonności do zgrzytania zębami, zbyt mocnego zaciskania ich oraz w przypadku bruksizmu lub nieprawidłowego działania stawu skroniowo-żuchwowego. Szyna ma za zadanie zredukować napięcie mięśni i zmniejszyć dyskomfort pacjenta. W czasie wizyty lekarz pobiera od pacjenta wyciski i przekazuje je pracowni protetycznej, w której zostanie przygotowana indywidualna, idealnie dopasowana szyna. 

800
Szyna relaksacyjna oparta na alizie łukiem twarzowym 1000
Płukanie metronidazolem 70
Aplikacja nystatyny 70
Dezynfekcja kieszeni laserem 1 ząb 110
Biomodulacja gojenia laserem 150
Polerowanie powierzchni stycznych poddziąsłowych 100
Likwidowanie nawisów starych wypełnień 100

Aktualności

Higiena w czasie pandemii

Z powodu pandemii COVID-19 większość gabinetów stomatologicznych jest zamknięta. Są jednak kliniki takie jak nasza, które pomimo zagrożenia epidemiologicznego przyjmą...

Przeczytaj dalej

LightWalker - Rewolucja w stomatologii Lasery LightWalker zmieniają jakość pracy w praktyce dentystycznej dzięki zastosowaniu dwóch najlepszych długości fali Er:YAG i...

Przeczytaj dalej

Prawidłowo zaplanowane badanie za pomocą tomografii komputerowej (TK) gwarantuje odpowiednią jakość trójwymiarowych obrazów szczęki lub żuchwy, a następnie poprawność zabiegu...

Przeczytaj dalej

Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Wszystkie opinie
 • Dr. Marciniak wszczepiał mi trzy implanty. Wszystko odbyło się bez problemów. Jesem bardzo zadowolona z rezultatów. Janina W.

  Janina W.:

 • Wyleczyłam tam wszystkie zęby. Jakość - bardzo wysoka! Obsługa - super! Ceny - wyższa klasa średnia (jak na realia warszawskie). Ale warto.

  Sunnyday:

 • Pozazdrościłam przyjaciółce pięknego uśmiechu, więc wybrałam się do Kordentu na wybielanie zębów. Pani stomatolog bardzo sympatyczna, a efekt rewelacyjny! Mogę poszczycić się teraz hollywoodzkim uśmiechem :-)

  Olka:

 • Prawie każdy boi się dentysty, ale wystarczy trafić na odpowiedniego specjalistę, czyli Dentysta nie taki straszny jak go malują :D A ta klinika jest super, polecam!

  Annna:

 • Ponawiam swój wpis, bo coś chyba mi się nie zapisało. Polecam, bo jestem zadowolony, nie za drogo a fachowo. Nie dałem maksymalnej oceny, bo przełożono mi zabieg i musiałem przełożyć swój urlop o jeden dzień, podobno dla mojego dobra. Ale...

  Adam56:

 • W Kordencie miałam zabieg wstawiania implantu, stomatolog był bardzo delikatny. Widać, że ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Co najważniejsze obyło się bez powikłań, przytłaczał mnie tylko ogrom gabinetu, wolę mniejsze. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Kalina:

 • Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, na samą myśl o borowaniu przechodzą mnie ciarki, dlatego chciałabym podziękować pani stomatolog, która wykazała się dużą cierpliwością i delikatnością. Polecam. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Jola Wydra:

 • Nie wiem jak inni dentyści z Kordent, ale doktor Marciniak jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Adam:

 • Dzisiaj miałam zdejmowany aparat i stwierdzam, że opłaciło się go tyle czasu nosić, moje zęby są wreszcie białe i proste, przez cały okres leczenia mogłam liczyć na wsparcie i radę stomatologów. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Weronik:

 • Pierwszy raz korzystałam z usług J.Marcinika jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu oraz dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć o każdym kroku w wykonywanym zabiegu. Dzięki temu zyskali kolejnego pacjenta na przyszłe lata Jakość...

  Bożenka:

 • Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.

  Julianna F Zielonka

 • W Warszawie polecam gabinety stomatologiczne KORDENT. Leczyłem tam zęby i szczerze polecam. Miła i profesjonalna obsługa, nowoczesne gabinety i miłe asystentki. Polecam!

  Michał - Warszawa:

 • Parę lat mieszkałam za granicą i tam nikt nie podjął się włożenia u mnie implantów. A dziś właśnie skończyłam leczenie implantami u dr Marciniaka. Polecam!

  Alina G.

Copyright © 2020 Klinika stomatologiczna Kordent Warszawa Implanty Mokotów | Dobry Stomatolog w Zielonce

Realizacja strony: Studioalfa - strony internetowe Joomla.

Na stronie używamy plików Cookies (ciastka). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdym czasie można dokonać w swojej przeglądrce internetowej zmiany ustawień dotyczących cookies.