RODZAJ ZABIEGU Cena PLN

Okresowe badanie stomatologiczne

Jest to przegląd stomatologiczny, czyli badanie stanu uzębienia. Zalecamy wykonywanie takiego przeglądu co pół roku, aby możliwie wcześnie wykryć wszelkie zmiany chorobowe i podjąć leczenie.

100
Znieczulenie do zabiegu 80

Znieczulenie do zabiegu Wondem

Wand jest sterowanym komputerowo systemem do podawania znieczuleń miejscowych. Urządzenie dobiera odpowiednie ciśnienie oraz ilość znieczulenia, a następnie stopniowo je dawkuje, co pozwala na jego bezbolesną aplikację. Taka metoda znieczulania jest znacznie bardziej przyjazna pacjentowi.

90
Znieczulenie przewodowe 90

Znieczulenie powierzchniowe

Nałożenie na powierzchnię śluzówki żelu znieczulającego.

35
Konsultacja lekarska, ustalenie kosztów leczenia  230

Wizyta adaptacyjna

Jest to wizyta mająca na celu oswojenie dziecka z gabinetem stomatologicznym. Podczas wizyty lekarz pokazuje dziecku urządzenia, którymi pracuje. Bawimy się dmuchawką, jeździmy fotelem w górę i w dół. Na koniec lekarz wykonuje przegląd uzębienia dziecka i przedstawia jego stan oraz ewentualne zalecenia opiekunowi.

140

Badanie histopatologiczne

Pobieramy materiał ze zmian chorobowych np. torbieli a następnie odsyłamy go do laboratorium, aby stwierdzić, jakiego rodzaju są to zmiany oraz czy są one złośliwe.

630
   
Wymaz genetyczny pełen 1150

Wymaz genetyczny PET

Jest to badanie wykrywające obecność patogenów wywołujących chorobę przyzębia (paradontozę). Higienistka stomatologiczna pobierze próbki z kieszonek dziąsłowych pacjenta, które zostaną odesłane do laboratorium. Jeśli test wykaże obecność bakterii chorobotwórczych, lekarz stomatolog przedstawi Państwu dostępne możliwości leczenia.

790

Narkoza

 
Sedacja pierwsza godzina 1100
Każda kolejna do uzgodnienia z anastezjologiem 700

 

Rentgen

 
Zdjęcie zębowe 60
Pantomogram 140
Telerentgenogram 140
Zdjęcie zatok obocznych nosa 140
Zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych 140
Tomografia całość 440
Tomografia jednego zęba 140
Tomografia szczęka lub żuchwa 340
Tomografia ćwiartka 200
600

Stomatologia zachowawcza ceny

Cena PLN

Wypełnienie kompozytowe (zęby stałe, zęby mleczne)

Usunięcie próchnicy zęba oraz wypełnienie powstałego ubytku materiałem kompozytowym.

225-350

Odbudowa zęba kompozytem

Odbudowa ubytków zęba w obrębie szkliwa z wykorzystaniem materiału kompozytowego.

 

Odbudowa zeba Enamel

Jest to odbudowa ubytków w obrębie szkliwa. Ubytek zostaje wypełniony specjalnym, bardzo estetycznym materiałem, który niczym nie różni się od naturalnego szkliwa zęba. Ma ten sam połysk, a granica wypełnienia pozostaje niewidoczna.

680-790

Estetyczna odbudowa zęba, licowanie kompozytem, zmiana kształtu zęba - Bonding

Zabieg poprawienia estetyki zęba. Daje możliwość odbudowania niewielkich uszkodzeń, zlikwidowania zbyt dużych, nieestetycznych przerw między zębami czy przebarwień. Wymaga jedynie niewielkiej preparacji zęba, czyli zmniejszenia jego powierzchni, aby po wykonaniu odbudowy ząb wciąż wyglądał naturalnie.

800

Opatrunek (fleczer)

Wypełnienie tymczasowe, które ma na celu osłonięcie wnętrza zęba przed czynnikami zewnętrznymi.

130

Opatrunek biologiczny - tlenek cynku

Jest to tymczasowy opatrunek, który wywołuje cofanie się procesu próchnicowego na dnie ubytku. Stosowany jest przy leczeniu rozłożonym w czasie, do zabezpieczenia zęba, do czasu kolejnej wizyty.

150

Opatrunek twardy glasjomer

Opatrunek twardy glasjomer to tymczasowe wypełnienie ubytku materiałem długotrwale uwalniającym fluor.

210

Leczenie nadwrażliwości zębiny (jeden ząb)

Zwiększona wrażliwość zębiny objawia się reakcją bólową na zimno, ciepło, pojawia się przy szczotkowaniu zębów, czy spożywaniu słodkich pokarmów. Najczęściej spowodowana jest odsłonięciem kanalików zębinowych. W czasie wizyty lekarz zastosuje preparat zamykający te kanaliki lub wypełni ubytki w szkliwie materiałem kompozytowym.

110

Fluoryzacja

Celem zabiegu jest zapobieganie powstawaniu próchnicy oraz poprawa jakości szkliwa zębów. Higienistka stomatologiczna nałoży na zęby lakier lub piankę o wysokim stężeniu fluoru. Przed zabiegiem fluoryzacji zęby muszą być dokładnie wyczyszczone z wszelkich osadów, dlatego też najkorzystniejszym dla Pacjenta jest wykonanie całego pakietu higienizacji, w którego skład prócz fluoryzacji wchodzi też usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie i polerowanie zębów.

170

Lakowanie (jeden ząb)

Zabezpieczenie nierównych, porowatych powierzchni zęba specjalnym lakierem. Dzięki temu w bruzdach zęba nie gromadzi się płytka nazębna, co zapobiega powstawaniu próchnicy.

90

Lapisowanie (pokrywanie zębów mlecznych związkami srebra - 4 zabiegi)

Pokrycie zębów mlecznych związkami srebra, które hamują rozwój próchnicy.

320

Wybielanie zęba martwego (każda wizyta)

Ząb martwy ciemnieje od środka, dlatego też wymaga umieszczenia preparatu wybielającego w jego wnętrzu. Lekarz stomatolog otwiera ząb, zabezpiecza przeleczone kanały odpowiednim materiałem, a następnie aplikuje preparat wybielający i zamyka ząb tymczasowym opatrunkiem. Preparat jest wymieniany aż do uzyskania pożądanego efektu, po czym ząb wypełniany jest materiałem kompozytowym.

130

Wybielanie zębów domowe

Wybielanie za pomocą nakładek, które przygotowane zostaną specjalnie dla Państwa w pracowni protetycznej. W zestawie z nakładkami otrzymują Państwo trzy strzykawki preparatu do wybielania oraz instruktaż higienistki stomatologicznej, z wyjaśnieniem jak prawidłowo przeprowadzić zabieg w domowym zaciszu, biorąc pod uwagę to, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. 

1030

Wybielanie zębów w gabinecie lampą (trzy sesje)/laserem

Wybielanie z użyciem lampy Beyond. Zabieg wykonuje higienistka stomatologiczna. Zaczynamy od ustalenia początkowego odcienia zębów pacjenta, aby móc go porównać z efektem końcowym. Następnie higienistka przygotowuje pacjenta do zabiegu, zabezpieczając jego dziąsła specjalnym żelem. Kolejny etap to nałożenie preparatu wybielającego na zęby i aktywowanie go przy użyciu światła lampy Beyond. Zabieg podzielony jest na trzy sesje.

1150/1300

Uzupełnienie do wybielania domowego

Dwie strzykawki preparatu wybielającego, do samodzielnego wybielania zębów z użyciem nakładek.

340

Szyna wybielająca

W czasie wizyty pobierane są wyciski, na podstawie których pracownia protetyczna przygotuje indywidualną szynę do wybielania zębów.

570-630

Biżuteria nazębna złota

Jest to niewielka ozdoba zęba o dowolnym, wybranym przez pacjenta kształcie. Przyklejana jest do zęba za pomocą materiału światłoutwardzalnego. Zabieg jest bezbolesny, całkowicie bezpieczny i nie wymaga ingerencji w szkliwo zęba. Ozdoba utrzymuje się na zębach nawet kilka lat. Jeżeli jednak pacjent chce ją usunąć wcześniej można to zrobić w dowolnym momencie w gabinecie stomatologicznym.

600
Biżuteria nazębna Swarovski 300

Zniesienie nawisów 2-3 zębów

Nawis to wypełnienie wykonane na powierzchni stycznej zęba, ale odstające poza jego kontur. Wypełnienie takie haczy podczas nitkowania zębów, a w jego miejscu gromadzi się jedzenie i bakterie, co skutkuje odczuwaniem bólu, powstawaniem próchnicy i zapaleniami dziąseł. Lekarz likwiduje nawisy wyrównując wypełnienie tak, aby gładko przechodziło w dalsze tkanki zęba.

150

Protetyka stomatologiczna ceny

Cena PLN
Proteza osiadająca od 1800
Proteza szkieletowa od 3500
Mikroptoteza 1 ząb 380
Wkład koronowo - korzeniowy na stali / złocie  
Wkład koronowo-korzeniowy - 1 korzeń 800/1600
Wkład koronowo-korzeniowy - 2 korzenie 980/1820
Wkład koronowo-korzeniowy - 3 korzenie 1200/2130
Korona tymczasowa 170/250
Endokorona kompozytowa 1200

Korona porcelanowa na stali / złocie

Przygotowanie nowej korony zęba, której wewnętrzna część jest wykonana ze stali lub złota, natomiast z zewnątrz korona pokryta jest porcelaną. To rozwiązanie nie jest tak estetyczne, jak korona pełnoceramiczna. Wydaje się bardziej matowe, a z czasem, przy granicy korony z dziąsłem może pojawić się ciemna obwódka.

1780/2410

Korona pełnoceramiczna

Przygotowanie nowej korony zęba w pracowni protetycznej. Materiał, z którego jest wykonana zapewnia największą estetykę, ząb wygląda bardzo naturalnie, jest nie do odróżnienia od zębów własnych pacjenta.

2410

Korona teleskopowa - dwa elementy, na stali / złocie

Składa się ona z dwóch części – korony pierwotnej i wtórnej. Mogą być one wykonane ze stali lub złota. Korona pierwotna, w całości wykonana z metalu, mocowana jest na stałe, na wcześniej oszlifowanym zębie własnym pacjenta. W ten sposób powstaje filar pod pracę protetyczną. Korona wtórna zakładana jest na filar ‘’na wcisk”. Jej wnętrze wykonane jest z metalu, natomiast zewnętrzna część pokryta jest porcelaną.

3440/4820

Licówka kompozytowa

Nałożenie cienkiej warstwy kompozytu na ząb, w celu poprawy estetyki uśmiechu. Może ona zakryć przebarwienia zęba, jego nieestetyczny kształt, czy zamaskować zbyt duże odstępy między zębami. Podczas wizyty, jeśli jest taka potrzeba lekarz delikatnie oszlifuje ząb, a następnie nałoży na niego warstwę materiału kompozytowego i utwardzi go światłem lampy. Licówka kompozytowa, w przeciwieństwie do porcelanowej nie wymaga dużej ingerencji w szkliwo zęba i może być wykonana w czasie jednej wizyty. Niestety jest ona znacznie mniej wytrzymała, a materiał, z którego jest wykonana nie daje aż tak naturalnego efektu jak porcelana.

1030

Licówka porcelanowa

Jest to cienka płytka wykonana z porcelany, którą mocujemy do uprzednio przygotowanego zęba. Podczas wizyty lekarz dobierze kolor licówki oraz zeszlifuje odpowiednią ilość szkliwa, aby po jej nałożeniu ząb nie wydawał się zbyt duży w porównaniu do zębów sąsiednich. Następnie zostaną pobrane wyciski, na podstawie których technik przygotuje indywidualną licówkę, a już na kolejnej wizycie lekarz zamocuje ją na stałe do zęba.

1840-2410
Dobór koloru w laboratorium prot., indywidualna charakteryzacja korony 450
Wkład, nakład kompozytowy 1200
Wkład, nakład porcelanowy 2450
Wkład, nakład złoty 2450
Belka Doldera (do protez Overdenture) 3200-3800
Zatrzask, zasuwa, zamek 1610/2530
Rygiel 1610/3100
Most adhezyjny porcelanowy (1 ząb) 2200/4200
Wax-up 160 za 1 punkt
Analiza zwarcia łukiem twarzowym z deprogramacją 550

Chirurgia stomatologiczna ceny

Cena PLN
Usunięcie zęba ósmego 780
Usunięcie korzeni zęba jednokorzeniowego 360
Usunięcie korzeni zęba wielokorzeniowego 450
Usunięcie zeba z wyłuszczeniem torbieli 800

Dłutowanie zęba 

To metoda chirurgicznego usunięcia zęba. Stosowana jest najczęściej, kiedy mamy do czynienia z zębem zatrzymanym w kości, lub kiedy korzenie zęba są zakrzywione i lekarz nie jest w stanie usunąć go w tradycyjny sposób.

od 1200
Usunięcie zęba rozpoczetego w innym gabinecie od 600

Resekcja wierzchołka korzenia

Jest to zabieg wykonywany, kiedy pomimo leczenia endodontycznego ognisko zapalne wokół wierzchołka korzenia zęba nie zostało zlikwidowane, lub kiedy budowa zęba nie pozwala na prawidłowe przeprowadzenie takiego leczenia. Podczas zabiegu chirurg nacina dziąsło, dostaje się do korzenia zęba, a następnie oczyszcza miejsce zmiany zapalnej. Końcowy fragment korzenia zostaje usunięty, a pozostała część zabezpieczona specjalnym materiałem MTA. Ma on chronić ząb przed dostaniem się bakterii.

od 650
Resekcja wierzchołka korzenia + MTA 1030
Plastyka wyrostka zębodołowego (jedna połowa łuku zębowego) 590
Podcięcie wędzidełka 400
Podcięcie wędzidełka laserem 700
Odsłonięcie zęba z założeniem pętli 520
Wycięcie zmian laserem (mięśniak, brodawczak) 520
Wycięcie kieszonki patologicznej laserem 490
Plastyka połączenia ustno-zatokowego 630
Chirurgiczne zaopatrzenie rany poekstrakcyjnej z szyciem 150
Wyłuszczenie torbieli zastoinowej 380
Pobranie wycinka do badania histopatologicznego + badanie 550
Unieruchomienie lub repozycja zęba 340
Wyłuszczenie torbieli 520
Nacięcie ropnia 380
Płukanie, wymiana sączka,
zdjęcie szwów po ekstrakcji w innym gabinecie
80
Opatrunek poekstrakcyjny 70
Leczenie suchego zębodołu (każda wizyta) 145
Chirurgiczne wydłużenie korony klinicznej zęba 920
Przeszczep płata pełnej grubości (zaopatrzenie poekstrakcyjne) 710
Hemisekcja i radektomia 400

Pro Smile ceny

Cena PLN

Plan leczenia 

Korekcyjne, przezroczyste nakładki ortodontyczne. Przygotowanie planu leczenia nakładkami ortodontycznymi polega na wykonaniu przez lekarza stomatologa skanu zębów pacjenta specjalnym skanerem. Skan zostanie odesłany do pracowni, która przygotuje indywidualny zestaw nakładek. Przed podjęciem leczenia zostaną Państwo poinformowani o jego planowanym czasie i wymaganej wielkości zestawu. Przedstawimy też wizualizację efektów leczenia. 

340
Plan leczenia jako część leczenia  0
Mały zestaw nakładek 7800
Średni zestaw nakładek 9200-13000
Duży zestaw nakładek 18200

Endodoncja ceny

Cena PLN

Leczenie endodontyczne pod mikroskopem (każdy kanał)

Przeprowadzane jest w przypadku zapalenia miazgi zęba, kiedy próchnica sięga bardzo głęboko, ale też przy martwicy miazgi, czy złamaniu zęba. Polega ono na usunięciu zainfekowanej miazgi z komory oraz kanałów zęba, wielokrotnym zdezynfekowaniu ich oraz wypełnieniu odpowiednim materiałem. W naszym gabinecie leczenie wykonywane jest zawsze z użyciem mikroskopu, ponieważ tylko wtedy lekarz jest w stanie dostrzec dokładnie wnętrze kanałów, precyzyjnie je opracować, a następnie wypełnić. 

900
Leczenie endodontyczne trudne (każdy kanał) pod mikroskopem od 1050
Usunięcie wkładu z kanału (jako część leczenia endodontycznego) 690
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału
(jako część leczenia endodontycznego)
600
Usunięcie wkładu lub złamanego narzędzia (jako samodzielny zabieg) 860
Odbudowa do leczenia endodontycznego 300
Zamknięcie perforacji cementem MTA 690

Usunięcie zębiniaka

Zębiniak to zwapnienie miazgi, występujące zwykle w komorze zęba lub jego kanałach. Może osiągać różne rozmiary i powodować ból uciskając zakończenia nerwów i naczynia krwionośne. Zabieg usunięcia zębiniaka przeprowadza się pod mikroskopem, przy użyciu narzędzi ultradźwiękowych.

550

Chirurgia periodontologiczna ceny

Cena PLN

Operacja płatowa

Jest to leczenie zaawansowanej paradontozy. W przypadku, kiedy zniszczenia tkanki kostnej przyzębia są duże, lekarz oprócz odsłonięcia i oczyszczenia korzeni zębów wprowadza też materiały kościotwórcze. Dzięki nim zniszczona kość regeneruje się a zęby odzyskują osłonę i podparcie.

520

Kiretaż otwarty 1 ząb

Zabieg wykonywany przy bardzo głębokich kieszonkach dziąsłowych. Lekarz nacina i odsuwa dziąsło, aby odsłonić korzeń zęba. Następnie oczyszcza go z kamienia i tkanki zapalnej a rozcięte dziąsło zszywa.

400

Kosmetyczne wydłużanie koron

Zabieg wykonywany, kiedy dziąsło w zbyt dużym stopniu nachodzi na koronę zęba, co tworzy nieestetyczny efekt. Lekarz usuwa przerost dziąsła, odsłaniając szyjkę zęba, dzięki czemu korona wydaje się być dłuższa i bardziej estetyczna.

580

Gingiwektomia (wycięcie dziąsła) 1 ząb

Jest to plastyka dziąsła. Lekarz usuwa fragment dziąsła, aby spłycić kieszonkę dziąsłową lub gdy za bardzo nachodzi ono na koronę zęba.

385
Przeszczepienie płata podśluzówkowego 990

Zastosowanie membrany MUCODERM

Rozwiązanie stosowane przy pokrywaniu recesji. Jest alternatywą dla przeszczepu z tkanki własnej pacjenta. Lekarz nacina dziąsło i odsłania korzenie zębów, po czym nanosi na nie membranę, a następnie zakrywa ją odchylonym wcześniej dziąsłem i zszywa. Z czasem membrana przemodelowuje się w tkankę własną pacjenta.

3640
Polerowanie korzenia 540
Ablacja kieszonek laserem 200
Usunięcie ziarniny z kieszonek laserem 210

Pokrycie recesji (1 ząb)

Pokrycie odsłoniętej powierzchni korzenia zęba tkanką pobraną z podniebienia pacjenta.

630

Periodontologia ceny

Cena PLN

Instruktaż higieny

W czasie wizyty higienistka stomatologiczna zaprezentuje jak prawidłowo dbać o zęby, aby ich czyszczenie było jak najbardziej efektywne. Omówione zostaną kwestie takie jak odpowiednia technika szczotkowania dobrana indywidualnie do uzębienia pacjenta, wskazówki dotyczące rodzaju szczoteczki, pasty, płynów do płukania czy dodatkowych akcesoriów.

130

Pakiet higienizacji

Usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja. Zalecamy wykonywanie tego zabiegu przynajmniej raz na pół roku, w celu utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej.

430

Piaskowanie zębów + polerowanie

Zabieg piaskowania zębów z polerowaniem wykonuje higienistka stomatologiczna. Ma on na celu usunięcie osadów i przebarwień zębów za pomocą specjalnego piasku stomatologicznego.

180

Płukanie kieszonki dziąsłowej + lek

Kieszeń dziąsłowa to przerwa powstała między brzegiem dziąsła a zębem. Gromadzą się w niej osady i kamień, co powoduje powstawanie stanu zapalnego. W czasie wizyty higienistka stomatologiczna dokładnie oczyści to miejsce oraz zaaplikuje środek łagodzący ból.

170

Kiertaż zamknięty (3-4 zęby)

Zabieg, którego celem jest oczyszczenie kieszonek dziąsłowych z osadów i kamienia. Wykonuje go higienistka stomatologiczna. Odsłania korzeń zęba, na którym zgromadził się kamień a następnie usuwa go za pomocą specjalnego narzędzia.

460

Szynowanie zębów

W wyniku chorób przyzębia, zęby tracą stabilność i stają się rozchwiane. Aby zapobiec pogłębianiu się tego problemu wykonujemy szynowanie zębów, czyli połączenie ich ze sobą za pomocą materiału kompozytowego (tego samego, który wykorzystujemy przy wypełnieniach ubytków) lub taśmą z włókna szklanego. Zęby łączone są ze sobą od strony podniebiennej lub językowej, dlatego też połączenie jest niewidoczne.

780

Szyna relaksacyjna (NTI, twarda)

Jest to rozwiązanie stosowane, kiedy pacjent ma skłonności do zgrzytania zębami, zbyt mocnego zaciskania ich oraz w przypadku bruksizmu lub nieprawidłowego działania stawu skroniowo-żuchwowego. Szyna ma za zadanie zredukować napięcie mięśni i zmniejszyć dyskomfort pacjenta. W czasie wizyty lekarz pobiera od pacjenta wyciski i przekazuje je pracowni protetycznej, w której zostanie przygotowana indywidualna, idealnie dopasowana szyna. 

920
Szyna relaksacyjna oparta na analizie łukiem twarzowym 1380
Płukanie metronidazolem 80
Aplikacja nystatyny 80

Dezynfekcja kieszeni laserem 1 ząb

Jest to zabieg polegający na oczyszczeniu kieszonek dziąsłowych z płytki nazębnej oraz tkanek zapalnych, a następnie ich zdezynfekowanie. Wykorzystanie lasera pozwala na dezynfekcję nawet bardzo głębokich kieszonek oraz wspomaga regenerację przyzębia.

150

Biomodulacja gojenia laserem

Zabieg mający na celu przyspieszenie procesu gojenia, aplikując w miejsce urazu światło lasera. Do zabiegu wykorzystujemy laser Fotona LightWalker, który gwarantuje najlepsze efekty, bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta.

300
Polerowanie powierzchni stycznych poddziąsłowych 130
Likwidowanie nawisów starych wypełnień 130

Aktualności

Wpływ witaminy E na gojenie się implantów zębowych

Wpływ witaminy E na gojenie się implantów zębowych Badania sugerują, że witamina E może mieć pozytywny wpływ na proces gojenia...

Przeczytaj dalej

Mikroelementy mogą mieć istotny wpływ na proces gojenia się i przyjmowania się implantów zębowych. Oto kilka mikroelementów, które mogą odgrywać...

Przeczytaj dalej

Witamina A Witamina A odgrywa istotną rolę w procesie gojenia się kości i ran. Pomaga w produkcji kolagenu, który jest kluczowy...

Przeczytaj dalej

Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Wszystkie opinie
 • Dr. Marciniak wszczepiał mi trzy implanty. Wszystko odbyło się bez problemów. Jesem bardzo zadowolona z rezultatów. Janina W.

  Janina W.:

 • Wyleczyłam tam wszystkie zęby. Jakość - bardzo wysoka! Obsługa - super! Ceny - wyższa klasa średnia (jak na realia warszawskie). Ale warto.

  Sunnyday:

 • Pozazdrościłam przyjaciółce pięknego uśmiechu, więc wybrałam się do Kordentu na wybielanie zębów. Pani stomatolog bardzo sympatyczna, a efekt rewelacyjny! Mogę poszczycić się teraz hollywoodzkim uśmiechem :-)

  Olka:

 • Prawie każdy boi się dentysty, ale wystarczy trafić na odpowiedniego specjalistę, czyli Dentysta nie taki straszny jak go malują :D A ta klinika jest super, polecam!

  Annna:

 • Ponawiam swój wpis, bo coś chyba mi się nie zapisało. Polecam, bo jestem zadowolony, nie za drogo a fachowo. Nie dałem maksymalnej oceny, bo przełożono mi zabieg i musiałem przełożyć swój urlop o jeden dzień, podobno dla mojego dobra. Ale...

  Adam56:

 • W Kordencie miałam zabieg wstawiania implantu, stomatolog był bardzo delikatny. Widać, że ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Co najważniejsze obyło się bez powikłań, przytłaczał mnie tylko ogrom gabinetu, wolę mniejsze. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Kalina:

 • Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, na samą myśl o borowaniu przechodzą mnie ciarki, dlatego chciałabym podziękować pani stomatolog, która wykazała się dużą cierpliwością i delikatnością. Polecam. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Jola Wydra:

 • Nie wiem jak inni dentyści z Kordent, ale doktor Marciniak jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Adam:

 • Dzisiaj miałam zdejmowany aparat i stwierdzam, że opłaciło się go tyle czasu nosić, moje zęby są wreszcie białe i proste, przez cały okres leczenia mogłam liczyć na wsparcie i radę stomatologów. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Weronik:

 • Pierwszy raz korzystałam z usług J.Marcinika jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu oraz dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć o każdym kroku w wykonywanym zabiegu. Dzięki temu zyskali kolejnego pacjenta na przyszłe lata Jakość...

  Bożenka:

 • Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.

  Julianna F Zielonka

 • W Warszawie polecam gabinety stomatologiczne KORDENT. Leczyłem tam zęby i szczerze polecam. Miła i profesjonalna obsługa, nowoczesne gabinety i miłe asystentki. Polecam!

  Michał - Warszawa:

 • Parę lat mieszkałam za granicą i tam nikt nie podjął się włożenia u mnie implantów. A dziś właśnie skończyłam leczenie implantami u dr Marciniaka. Polecam!

  Alina G.

Copyright © 2024 Klinika stomatologiczna Kordent Warszawa Implanty Mokotów | Dobry Stomatolog w Zielonce

Realizacja strony: Studioalfa - strony internetowe Joomla.

Na stronie używamy plików Cookies (ciastka). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdym czasie można dokonać w swojej przeglądrce internetowej zmiany ustawień dotyczących cookies.