Laser LightWalker firmy FOTONA, to najbardziej zaawansowane lasery stomatologiczne na świecie. Tak naprawdę to dwa potężne lasery w jednym użądzeniu. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera są bezbolesne i nie wymagają znieczulania. Doskonałe efekty zabiegowe nie mają porównania z tradycyjnymi metodami leczenia. Są to urządzenia najnowszej generacji, co ma przełożenie na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa pracy lekarza oraz wysoki komfort dla pacjenta. 

Rewolucja w stomatologii

Laser LightWalker AT-S należy do najnowszej generacji laserowych systemów dentystycznych. Połączenie dwóch wiodących na świecie laserów w jednym urządzeniu daje niezrównane korzyści w stomatologii. Pierwszy z laserów to laser Er:YAG, cechujący się największą prędkością borowania w tkance twardej. Drugi system to laser Nd:YAG, pozwalający na precyzyjne zabiegi w obrębie tkanek miękkich. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania tego lasera w endodoncji, chirurgii oraz zabiegach medycyny estetycznej. Obydwa lasery zawierają w sobie zastrzeżoną przez firmę Fotona technologię zmiennego kwadratowego impulsu QSP, pozwalającą na uzyskanie większej skuteczności w ściśle zdefiniowanych impulsach lasera (pięć różnych czasów trwania impulsu).

Autoklaw GETINGE K5Autoklaw GETINGE K5

Próżnia: frakcjonowana
Suszenie: próżniowe

Wersja próżniowa (proces klasy B) - do opakowanych i nieopakowanych instrumentów, narzędzi tubularnych (z otworami) i materiałów tekstylnych.

Sterylizatory stołowe Getinge przez długi czas znane były z dużej skuteczności  i krótkich czasów procesów sterylizacji. Teraz w serii K - całkowicie nowej serii sterylizatorów stołowych z prostopadłościennymi komorami i szybszymi programami, udało się zwiększyć ich pojemność.
Seria spełnia potrzeby sterylizacyjne w klinikach od małych gabinetów dentystycznych do sterylizacji podręcznej w oddziałach operacyjnych.
Zbiornik ciśnieniowy został zatwierdzony i przeanalizowany FEM przez trzecią część (DNV), zapewniającą, że gwarantowana trwałość komory w K5+ .

fotosan Dezynfekcja aktywowana światłem Dezynfekcja aktywowana światłem (ang. Light Activated Desinfection LAD) jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia infekcji w jamie ustnej. Polega na zastosowaniu substancji wrażliwej na działanie światła czerwonego (tzw. fotouczulacz), która wiąże się ze strukturami mikroorganizmów, a nie wiąże się z komórkami ludzkimi. Pod wpływem strumienia światła czerwonego tworzy się tlen singletowy i reaktywne formy tlenu (ang. Reactive Oxygen Species ROS), które natychmiast niszczą mikroorganizmy, nie mając żadnego wpływu na tkankę ludzką.

Radiowizjografia Kodak RVG 6100

Radiowizjografia Kodak 6100

Najwyższa na świecie jakość obrazowania wewnątrzustnego

Wyjątkowa technologia włókna optycznego gwarantująca wyższą niż w innych systemach jakość obrazowania

Wielka tolerancja na błędy w naświetlaniu  gwarantem idealnych zdjęć za każdym razem

Wyjątkowo przyjazne i logiczne oprogramowanie Kodak

Najwyższa, stała w czasie jakość obrazowania i diagnozowania

Gwarantowane Najbardziej ostre i wyraziste szczegóły anatomiczne na świecie

Aparat RTG zdjęcie rentgenowskie zębów Warszawa MokotówAparat RTG Kodak 2200

RTG wysokiej częstotliwości (najwyższa na rynku 300 kHz)

Nowy panel sterowania - unikatowe połączenie ergonomii prostoty i funkcjonalności

Unikalny na świecie system pomiaru i kontroli dawki promieniowania w aparacie RTG

Profesjonalny system autokalibracji i diagnostyki aparatu

Optymalny do pracy z RVG

W aparacie zastosowano nowoczesny generator wysokiej częstotliwości, pozwalający wykonywanie ekspozycji przy różnych wartościach napięcia: 60 kV i 70 kV. Dzięki temu pozwala uzyskać najwyższą precyzję diagnostyczną.

Generator wysokiej częstotliwości gwarantuje także maksymalne bezpieczeństwo pacjentów i personelu. Podczas ekspozycji pacjent otrzymuje minimalną, zredukowaną o 30 %, dawkę promieniowania.

Aparat doskonale adaptuje się w każdym pomieszczeniu dzięki czterem możliwościom montażu i trzem długościom ramion. Nowością są dwa rodzaje sterowników (przenośny i naścienny), które jeszcze bardziej zwiększają ergonomię aparatu. System zapewnia również dużą gamę akcesoriów, które ułatwiają postawienie właściwej diagnozy.

Kodak 2200 jest przystosowany do każdej techniki wykonywania zdjęć. Umożliwia pracę zarówno na kliszach , jak i z czujnikami cyfrowymi (4 rodzaje RVG KODAK do wyboru). Nowoczesny kształt tubusa ułatwia prawidłowe pozycjonowanie głowicy aparatu oraz zmniejsza ryzyko "obciętych" zdjęć.

Lupy tytanowe Lupy tytanowe SANDY GRENDEL Najlżejsze na świecie (36g), tytanowe, antyalergiczne,
odporne na korozje, lupy ze szkła mineralnego wyposażone w ochronną maskę. Możliwość ustawienia rozstawu źrenic, montażu szkieł korekcyjnych, podłączenia projektora zimnego światła. Powiększenia: 2,5* oraz 3,2x, ogniskowa: 300, 350, 400, 500*. Pozwalają pracować znacznie dokładniej i bezpieczniej dla pacjenta.

SpectroShade™ jest tzw. spektrofotometrem

SpectroShade™ jest tzw. spektrofotometrem, czyli urządzeniem analizującym ilość światła pochłoniętego przez obiekt w całym zakresie pasma widzialnego: 380 do 720 nm.

Poznaj Vatech Green X 12 – Nowoczesna Diagnostyka Stomatologiczna w Twoim Zasięgu
Drodzy Pacjenci, Z wielką radością przedstawiamy Wam naszą najnowszą technologię, która odmieni sposób, w jaki dbamy o Wasze zdrowie jamy ustnej – Vatech Green X 12. Dzięki temu zaawansowanemu urządzeniu możemy zapewnić Wam jeszcze lepszą opiekę, opartą na precyzyjnej diagnostyce i nowoczesnych rozwiązaniach.
Dlaczego warto zaufać Vatech Green X 12?
1.Wyjątkowa Dokładność: Vatech Green X 12 dostarcza obrazy o niezwykle wysokiej rozdzielczości, co pozwala nam na dokładne i szybkie rozpoznanie problemów stomatologicznych. To oznacza, że możemy z większą precyzją zaplanować Wasze leczenie.
2.Bezpieczeństwo Przede Wszystkim: Zadbaliśmy o to, aby Vatech Green X 12 minimalizował dawkę promieniowania, którą otrzymujecie podczas badania. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego korzystamy z technologii, która jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna.
3.Komfort i Szybkość: Nowoczesne technologie sprawiają, że badania są szybkie i komfortowe. Dzięki Vatech Green X 12 spędzicie mniej czasu w gabinecie, otrzymując jednocześnie najwyższą jakość diagnostyki.
4.Wszechstronność Zastosowań: Niezależnie od tego, czy potrzebujecie rutynowego badania kontrolnego, czy specjalistycznej diagnostyki, Vatech Green X 12 jest urządzeniem, które pozwala nam na skuteczną i kompleksową opiekę nad Waszym zdrowiem jamy ustnej. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie możecie skorzystać z najnowszych osiągnięć technologii stomatologicznej. Dajcie nam szansę zadbać o Wasze zdrowie na najwyższym poziomie dzięki Vatech Green X 12. Dbamy o Wasz uśmiech z pomocą najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Serdecznie zapraszamy, Kordent Jarosław Marciniak
Smart Focus ~ 1 skan, 5 obrazów
Funkcja Smart Focus pozwala zaoszczędzić czas, usprawnić przepływ pracy i zmniejszyć ekspozycję pacjentów na promieniowanie.
Użytkownik uzyskuje do 4 kompletnych zestawów danych 3D CBCT i Auto Pano, między którymi może przełączać się w zależności od potrzeb diagnostycznych.
Od Full Arch 12×8,5 do trybu Endo 4×4 cm w dowolnej lokalizacji.
Tryb Endo z najwyższą rozdzielczością na rynku ~ 49,5 µm
Dzięki trybowi objętości 4×4 cm i rozmiarowi woksela wynoszącym 49,5 mikrona, tryb Endo zoptymalizuje leczenie stomatologiczne w skali mikro.
Tryb ten idealnie pasuje do zastosowań endodontycznych, ponieważ jego użytkownik może uzyskać szczegółowy obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości – z możliwością uwidocznienia kanałów bocznych.
Wybór spośród 5 typów Multi-FOV
W zależności od celu leczenia istnieje możliwość wyboru jednego z 5 rodzajów funkcji Multi-FOV lub Smart Focus.
Green X 12 oferuje wybór obrazów od Endo 4×4 cm o rozdzielczości 49,5 mikrona do obrazów 8×5 cm, 8×8 cm i 12×8,5 cm o obniżonej dawce promieniowania. System pozwala również uzyskać obrazy 12×14 cm z funkcją podwójnego skanowania – optymalna ilość informacji do diagnozowania całego łuku zębowego, w tym stawu skroniowo-żuchwowego.
Użyj sztucznej inteligencji do pracy z Green X 12
W szybko ewoluującej branży stomatologicznej technologia AI przyniosła transformacyjne zmiany, które system Vatech Green X 12 w naturalny sposób również wykorzystuje. 
Od segmentacji po oferowanie wirtualnych symulacji ekstrakcji i inteligentnych implantów. Funkcje oparte na sztucznej inteligencji zmieniły sposób, w jaki stomatolodzy podchodzą do swojej praktyki.

 

IMG 5344

Wszystkie zabiegi w stomatologii wykonywane są na bardzo ograniczonej powierzchni. Leczenie kanałowe obejmuje zaledwie kilka milimetrów kwadratowych, wymaga dobrego wglądu często głęboko wewnątrz zęba.

Mikroskop operacyjny pozwala obserwować wszystko w powiększeniu 4 -20 razy. Bardzo silne, bezcieniowe oświetlenie doskonale uwidacznia wnętrze kanałów, często do samego ich końca.

Umożliwia to wysoką precyzję pracy i pełną kontrolę jej przebiegu, co daje ponad 90% dlugoczasowego powodzenia w leczeniu.

Piezosurgery - piezoelektryczne urządzenie do ciecia kości

PIEZOSURGERY® - piezoelektryczne urządzenie do ciecia kości Rewolucyjna technika osteotomii i osteoplastyki, wykorzystująca mikrodrgania końcówek, zapewniająca dokładność jakiej nie oferują tradycyjne instrumenty chirurgii kostnej.

Cięcia są mikrometryczne, selektywne i pewne. Rozprowadzana chmura płynu uniemożliwia przegrzanie się tkanek.

PIEZOSURGERY® to:

mniej bólu,

mniejsza opuchlizna,

krótszy czas gojenia,

większe bezpieczeństwo dla tkanek miękkich.

Aktualności

Wpływ witaminy E na gojenie się implantów zębowych

Wpływ witaminy E na gojenie się implantów zębowych Badania sugerują, że witamina E może mieć pozytywny wpływ na proces gojenia...

Przeczytaj dalej

Mikroelementy mogą mieć istotny wpływ na proces gojenia się i przyjmowania się implantów zębowych. Oto kilka mikroelementów, które mogą odgrywać...

Przeczytaj dalej

Witamina A Witamina A odgrywa istotną rolę w procesie gojenia się kości i ran. Pomaga w produkcji kolagenu, który jest kluczowy...

Przeczytaj dalej

Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów

Wszystkie opinie
 • Dr. Marciniak wszczepiał mi trzy implanty. Wszystko odbyło się bez problemów. Jesem bardzo zadowolona z rezultatów. Janina W.

  Janina W.:

 • Wyleczyłam tam wszystkie zęby. Jakość - bardzo wysoka! Obsługa - super! Ceny - wyższa klasa średnia (jak na realia warszawskie). Ale warto.

  Sunnyday:

 • Pozazdrościłam przyjaciółce pięknego uśmiechu, więc wybrałam się do Kordentu na wybielanie zębów. Pani stomatolog bardzo sympatyczna, a efekt rewelacyjny! Mogę poszczycić się teraz hollywoodzkim uśmiechem :-)

  Olka:

 • Prawie każdy boi się dentysty, ale wystarczy trafić na odpowiedniego specjalistę, czyli Dentysta nie taki straszny jak go malują :D A ta klinika jest super, polecam!

  Annna:

 • Ponawiam swój wpis, bo coś chyba mi się nie zapisało. Polecam, bo jestem zadowolony, nie za drogo a fachowo. Nie dałem maksymalnej oceny, bo przełożono mi zabieg i musiałem przełożyć swój urlop o jeden dzień, podobno dla mojego dobra. Ale...

  Adam56:

 • W Kordencie miałam zabieg wstawiania implantu, stomatolog był bardzo delikatny. Widać, że ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Co najważniejsze obyło się bez powikłań, przytłaczał mnie tylko ogrom gabinetu, wolę mniejsze. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Kalina:

 • Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, na samą myśl o borowaniu przechodzą mnie ciarki, dlatego chciałabym podziękować pani stomatolog, która wykazała się dużą cierpliwością i delikatnością. Polecam. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Jola Wydra:

 • Nie wiem jak inni dentyści z Kordent, ale doktor Marciniak jest godny polecenia, jestem w trakcie implantowania i jak na razie, pomimo trudnego początku, sprawdza się jako stomatolog i specjalista. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Adam:

 • Dzisiaj miałam zdejmowany aparat i stwierdzam, że opłaciło się go tyle czasu nosić, moje zęby są wreszcie białe i proste, przez cały okres leczenia mogłam liczyć na wsparcie i radę stomatologów. Jakość usług: Wysoka Terminowość: Bez zastrzeżeń Ceny: Przeciętne

  Weronik:

 • Pierwszy raz korzystałam z usług J.Marcinika jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu oraz dziękuję za udzielanie mi wszelkich informacji, należę do ludzi, którzy lubią wiedzieć o każdym kroku w wykonywanym zabiegu. Dzięki temu zyskali kolejnego pacjenta na przyszłe lata Jakość...

  Bożenka:

 • Po oddaniu mostu górnego na implantach i pozbyciu się protezy po raz pierwszy od kilkunastu lat poczułam smak truskawek. Dziękuję z pięknym uśmiechem.

  Julianna F Zielonka

 • W Warszawie polecam gabinety stomatologiczne KORDENT. Leczyłem tam zęby i szczerze polecam. Miła i profesjonalna obsługa, nowoczesne gabinety i miłe asystentki. Polecam!

  Michał - Warszawa:

 • Parę lat mieszkałam za granicą i tam nikt nie podjął się włożenia u mnie implantów. A dziś właśnie skończyłam leczenie implantami u dr Marciniaka. Polecam!

  Alina G.

Copyright © 2024 Klinika stomatologiczna Kordent Warszawa Implanty Mokotów | Dobry Stomatolog w Zielonce

Realizacja strony: Studioalfa - strony internetowe Joomla.

Na stronie używamy plików Cookies (ciastka). Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdym czasie można dokonać w swojej przeglądrce internetowej zmiany ustawień dotyczących cookies.