Gabinet Stomatologiczny Kordent

Gabinet Stomatologiczny Kordent jest miejscem, w którym poczują się Państwo komfortowo i bezpiecznie. O przyjazną atmosferę dba profesjonalny zespół złożony z lekarzy, asystentek oraz zawsze uśmiechniętej recepcji. Wygodna poczekalnia, nowocześnie wyposażone gabinety oraz relaksująca muzyka sprawią, że każda wizyta będzie dla Państwa miłym spotkaniem. Ważne jest dla nas zdobycie zaufania pacjenta.

Dzięki temu współpraca jest owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Służymy dobrą radą w gabinecie, ale także telefonicznie i mailowo. Staramy się dostosować do Państwa potrzeb i oczekiwań. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza pogłębiona na licznych kursach, przynależność do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych pozwala na wprowadzenie najnowszych technologii i pracę na najwyższym poziomie.

Staramy się inwestować w osoby, które zwiążą się z nami na dłużej. Najpierw pracują u nas studenci jako asysta stomatologiczna, następnie osoby te odbywają staż by w przyszłości móc pracować w naszych gabinetach jako lekarze. Pozwala nam to profesjonalnie wyszkolić taką osobę, nauczyć standardów naszej pracy oraz wzajemnie się poznać. System taki, bardzo pozytywnie wpływa na poziom pracy oraz atmosferę panującą w gabinetach. Wyróżniamy się profesjonalizmem, wysokim standardem świadczonych usług oraz co jest równie ważne, dbałością o kontakt z pacjentem. Naszym celem jest zadowolenie pacjenta z efektów leczenia oraz pomoc w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Możemy go zrealizować dzięki Państwa zaufaniu!